Výstavní plakát

Autor: Viktor Oliva
(1861 Nové Strašecí - 1928 Praha)

signováno v tisku vlevo dole, plakát k jubilejní výstavě 1908 v Praze, zaskleno a rámováno
Technika: tisk na kartonu, datace: 1908
Šířka: 55 cm, výška: 44 cm, rámování: 59 x 69 cm

Konec dražby: 02.03.2020 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč