94. Dožecí palác v Benátkách

Autor: Henri Carnier
(1843 - 1905 Francie)

signováno vpravo dole, na rámu autorský štítek, původní ozdobný rám poškozen.
Technika: olej na překližce
Šířka: 30 cm, výška: 17 cm, rámování: 35,5 x 49

Konec dražby: 12.06.2018 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 500 Kč