Zamilovaný pár

Autor: Jiří Trnka
(1912 Plzeň - 1969 Praha)

Rámováno, paspartováno a zaskleno, na reversu věnování autora
Technika: ofset
Šířka: 16 cm, výška: 24 cm, rámování: 39 x 31 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč