272. Myslivci

Autor: Jiří Trnka
(1912 Plzeň - 1969 Praha)

nesignováno, paspartováno
Šířka: 11,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.12.2018 22:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč