2ks Litografií

Autor: Jiří Trnka
(1912 Plzeň - 1969 Praha)

fotorámečky
Technika: litografie
Šířka: 13 cm, výška: 16 cm, rámování: 22 x 16,5 cm

Konec dražby: 07.04.2020 22:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč