Čert
Autor: Jiří Trnka
(1912 Plzeň - 1969 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Šířka: 27 cm, výška: 40 cm, rámování: 64 x 53 cm
Konec dražby: 16.08.2023 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč