Pradleny

Autor: Emil Orlik
(1870 Praha - 1932 Berlin, Německo)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept na kartonu, datace: 1897
Šířka: 29 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 39,5 x 44

Konec dražby: 11.06.2018 19:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč