9. Rutta Tutta

Autor: Emil Orlik
(1870 Praha - 1932 Berlin, Německo)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1901
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 42,5 x 52,5

Konec dražby: 11.06.2018 19:13

Aktuální cena: 4 800 Kč

Zbývá: 17d 2h 33m 54s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 800 Kč