7. Ohne title
Autor: Robert Mangold
(1937 North Tonawanda, USA)
signováno a číslováno tužkou vpravo dole, na reversu výstavní štítek, číslováno 210/300, vystaveno v galerii Paul Sties Německo, zasleno UV ochraným sklem
Technika: litografie na kartonu, datace: 1977
Šířka: 70 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 36 x 75,5
Konec dražby: 11.06.2018 19:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč