Krojovaný pár

Autor: Rudolf Faltus
(1884 - 1947)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.07.2021 21:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč