133. Krojovaný pár
Autor: Rudolf Faltus
(1884 - 1947)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč