187. Mořský příboj
Autor: Rudolf Faltus
(1884 - 1947)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 114 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.04.2022 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč