Mořský příboj

Autor: Rudolf Faltus
(1884 - 1947)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 114 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.04.2022 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč