Kameny na cestě

Autor: Rudolf Faltus
(1884 - 1947)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 39,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 63 x 52 cm

Konec dražby: 15.06.2021 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč