Harfenistka

Autor: Ladislav Šíma
(1885 Praha - 1956 Benešov)

signováno a datováno vpravo dole, včetně osobního věnování, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 45 x 35

Konec dražby: 11.06.2018 19:15

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč