Bažant

Autor: Jaromír Hauptmann Sedláček
(1899 Praha - ?)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 38 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč