53. Pohled do krajiny

Autor: Jaromír Hauptmann Sedláček
(1899 Praha - ?)

signováno vpravo dole tužkou, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 42 x 53 cm

Konec dražby: 20.07.2021 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč