Pohled do údolí

Autor: Jaromír Hauptmann Sedláček
(1899 Praha - ?)

signováno vlevo dole, na reversu autorské věnování
Technika: olej na kartonu, datace: 1932
Šířka: 25 cm, výška: 33 cm, rámování: 41 x 33 cm

Konec dražby: 26.09.2017 19:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč