20. Lokomotiva
Autor: Jaroslav Ronek
(1892 Praha - 1962)
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 26 cm, rámování: 30 x 38 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč