20. Ženský Akt

Autor: Jan Fischer
(1907 Praha - 1960)

Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 53 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 77 x 63 cm

Konec dražby: 15.11.2021 19:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč