Strom

Autor: Jindřich Šimek
(1901 Doudleby nad Orlicí - 1979 Rokytnice v Orlických horách)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1941
Šířka: 23 cm, výška: 18 cm, rámování: 27 x 32 cm

Konec dražby: 28.01.2019 20:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč