Ze Šumavy
Autor: Jindřich Šimek
(1901 Doudleby nad Orlicí - 1979 Rokytnice v Orlických horách)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 50 x 64
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč