1. Květiny
Autor: Ladislav Vlodek
(1907 Ostrava - 1996 Hranice)
signováno a datováno vpravo nahoře, zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1937
Šířka: 28,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 42,8 x 29,8 cm
Konec dražby: 09.09.2020 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč