135. V parku
Autor: Ladislav Vlodek
(1907 Ostrava - 1996 Hranice)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 27 cm, rámování: 40 x 48,5 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč