8. Zátiší

Autor: Ladislav Vlodek
(1907 Ostrava - 1996 Hranice)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1938
Šířka: 28,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 42,8 x 29,8 cm

Konec dražby: 10.09.2020 20:08 SELČ

Dosažená cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
900 Kč9.9.2020 20:16:01