Sklizeň obilí
Autor: František Zavřel
(1891 Lažánky)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 81 cm
Konec dražby: 22.10.2023 15:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč