9. Kupky sena

Autor: František Zavřel
(1891 Lažánky)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 35 x 49,5 cm

Konec dražby: 10.09.2020 20:09 SELČ

Dosažená cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
500 Kč9.9.2020 20:16:50