Composition érotique - Akt
Autor: Chantal Berry-Mauduit
(1944 Francie)
signováno vpravo dole, datováno 68
Technika: olej na plátně, datace: 1968
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 35 x 26 cm
Konec dražby: 10.07.2023 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč