79. Bord de mere
Autor: Chantal Berry-Mauduit
(1944 Francie)
signováno vpravo dole, datováno 73, na reversu autorský podpis na napínacím rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1973
Šířka: 50 cm, výška: 50 cm, rámování: 52 x 52 cm
Konec dražby: 17.09.2019 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč