Souhvězdí Capricorn nad prahou

Autor: Nora Musatová
(1931 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: perokresba, datace: 1988
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč