116. Lev nad městem
Autor: Nora Musatová
(1931 Praha)
volný list, paspartováno, signováno a datováno vlevo dole
Technika: tuš, datace: 1988
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč