Souhvězdí Taurus nad prahou

Autor: Nora Musatová
(1931 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, volný list
Technika: perokresba, materiál: strukturovaný karton, datace: 1988
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: 24 x 18 cm

Konec dražby: 21.01.2021 22:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč