334. Vodník
Autor: Nora Musatová
(1931 Praha)
Signováno a datováno vpraov dole
Technika: kombinovaná technika, materiál: podmalba na skle, datace: 1987
Šířka: 14,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 22,5 x 18,5 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč