47. Námluvy
Autor: Nora Musatová
(1931 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton, datace: 1961
Šířka: 44 cm, výška: 59 cm, rámování: 63,5 x 48,5 cm
Konec dražby: 14.02.2023 19:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč