Konvolut 14ks dřevorytů

Autor: Karel Štech
(1908 České Budějovice - 1982 České Budějovice)

Soubor jihočeských hradů a zámků. Každý signován a místopisně nazván. Součástí konvolutu je originální kresba Karla Štecha s textem o věnování dřevorytu poslednímu majiteli.
Rámováno a zaskleno.
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 43,5 x 36 cm

Konec dražby: 12.12.2018 18:19

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč