117. Mostar
Autor: Karel Štěch
(1908 České Budějovice - 1982 České Budějovice)
signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 32/100
Technika: dřevoryt
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 38 x 48 cm
Konec dražby: 19.09.2019 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč