Zřícenina
Autor: Karel Štěch
(1908 České Budějovice - 1982 České Budějovice)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 7 cm, výška: 14 cm, rámování: 31 x 22 cm
Konec dražby: 19.09.2023 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč