118. Pároví hudebníci (2ks)
Autor: porcelánka Ditmar Urbach
(1878)
harmonikář nepoškozen, kytarista poškozen, značeno zespodu
Materiál: keramika
Výška: 22 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.09.2020 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč