25. Houslista
Autor: porcelánka Ditmar Urbach
(1878)
glazovaná keramika, neznačeno
Výška: 22 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.06.2019 19:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč