30. Párové květináče
Autor: porcelánka Ditmar Urbach
(1878)
keramické nádoby s florálním plastickým motivem, barevně glazováno, značeno zespodu vtlačenou značkou a číslem modelu
Výška: 28 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 26.11.2019 19:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč