115. Husy na rybníčku
Autor: Jaroslav Černý
(1904 Bolevec - 1984 Černošice)
signováno vlevo dole, rozměr: 27 x 40 cm
Technika: olej na kartonu
Rámování: volný list
Konec dražby: 28.01.2020 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč