115. Husy na rybníčku

Autor: Jaroslav Černý
(1904 Bolevec - 1984 Černošice)

signováno vlevo dole, rozměr: 27 x 40 cm
Technika: olej na kartonu
Rámování: volný list

Konec dražby: 28.01.2020 21:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč