175. Kamenný most
Autor: Jaroslav Černý
(1904 Bolevec - 1984 Černošice)
signováo vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 57,5
Konec dražby: 12.12.2022 22:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč