178. Tání u potoka
Autor: Jaroslav Černý
(1904 Bolevec - 1984 Černošice)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 36 cm, výška: 25 cm, rámování: 29 x 40 cm
Konec dražby: 12.12.2022 22:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč