33. Sychrovský rybník
Autor: Jaroslav Černý
(1904 Bolevec - 1984 Černošice)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno. Na reversu autorský štítek.
Technika: pastel na kartonu, datace: 1975
Šířka: 85 cm, výška: 30 cm, rámování: 43 x 89 cm
Konec dražby: 14.07.2019 13:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč