Krajina

Autor: Jaroslav Černý
(1904 Bolevec - 1984 Černošice)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně pod zady razítko umělce
Technika: kresba
Šířka: 19 cm, výška: 14 cm, rámování: 53 x 36 cm

Konec dražby: 15.02.2022 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč