de Lafosse - Strom u hradu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 41,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 35,5 x 47,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2023 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč