10. Zátiší s kyticí

Autor: Jana Lieblová
(1944)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1983
Šířka: 60 cm, výška: 70 cm, rámování: 80 x 70 cm

Konec dražby: 10.09.2020 20:10 SELČ

Dosažená cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
2 300 Kč10.9.2020 19:41:16 (limit 10.9.2020 19:41:16)
2 000 Kč9.9.2020 20:17:31