Antverpy- Přístav
Autor: Jana Lieblová
(1944)
Signováno a datováno vpravo dole, volně v paspartě.
Technika: perokresba, datace: 1967
Šířka: 51 cm, výška: 35 cm, rámování: 53,5 x 67,5 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč