184. Reprodukce - Milenci

Autor: Zdeněk Hajný
(1942 Vsetín - 2014 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno
Technika: ofset, datace: 1981
Šířka: 45 cm, výška: 53 cm, rámování: 56,5 x 48,5 cm

Konec dražby: 04.04.2022 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč