Květiny

Autor: Zdeněk Hajný
(1942 Vsetín - 2014 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 17,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 34 x 28 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.04.2019 21:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč