170. Lilie
Autor: Marie Štastná Matějíčková
(1920 Ivanovice - 2000 Praha)
signováno a datováno v pravém dolním rohu
Technika: akvarel, datace: 1979
Šířka: 29,5 cm, výška: 42,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.01.2023 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč