171. Lidé v parku

Autor: Marie Štastná Matějíčková
(1920 Ivanovice - 2000 Praha)

signováno v pravém dolním rohu
Technika: akvarel
Šířka: 42 cm, výška: 31 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.01.2023 21:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč